Q-Link zákazníci ČR

Zita Karešová

Nosím přívěsek Q-Link® SRT-2 dva týdny a určité změny pozoruji. Více energie, méně obav... jakoby se vracelo něco dávno ztraceného z mého skutečného "já". Dokonce jsem zase začala běhat. :-) Jsem ráda.

Petra Klobásová

Koupila jsem si přívěsek Q-Link® z nerezové oceli. Připadal mi jako vhodný kompromis mezi akrylátovým a stříbrným. Zpracování je kvalitní. Od prvního pohledu působí Q-Link® vkusně a neotřele elegantně, mé okolí jej kvituje jako zajímavý moderní šperk. Nicméně vzhled byla až druhá věc, která mě na Q-Linku zaujala. V okamžiku, kdy jsem jej vybalila z krabičky, zavřela oči a pocitově se s ním seznamovala, jsem okamžitě pocítila příliv pozitivních vibrací. Přiznám se, že mě to opravdu překvapilo. Pracuji s lidmi a denně řeším velké množství značně stresových a zátěžových situací. Po pravidelném celodenním nošení přívěsku Q-Link® mohu říct, že mi pomáhá tišit emoce, soustředit se, koncentrovat se a nacházet řešení v obtížných situacích. To je velmi sympatické a za zkoušku to rozhodně stojí.

Miroslav Anděl

Tedy to je kouř. Takhle jsem se cítil naposledy před dvaceti lety. Lítám jako motorová veverka nebo fretka. Dokonce se mi párkrát stalo, že jsem pracoval do čtyř do rána, ani jsem si nevšiml času. Vím, že by tak nemělo být, určitě to dospím, ale prostě ten organisus je fakt svěží, jako nový, neopotřebovaný.

Eliška Sadílková

Dcera potřebovala nový mobil, tak jsem koupila dva nalepovací ochranné štítky Q-Link® Clear, také pro mně. Vím, že tyto věci fungují, mám s tím zkušenosti. Také vím, že záření mobilů škodí. Q-Link® se mi opravdu líbí. Zmiňuji se o tom i známým.

Ivan Muzikář

Nosím černý přívěsek Q-Link® a asi patřím do té kategorie, jak tady někde píší, že moc "opravit" nepotřebuji. Takže se řídím radou, když cítíte, že jste moc "nabití", přívěsek sundejte. Nosím ho jen pár hodin denně a úplně stačí. Pak jsem, jak říkám, "celej zkvélinkovanej". :-) Ale je to super, opravdu to je cítit, na energii, svěžesti.

TOPlist