Q-Link zákazníci

Joseph Rende, zástupce ředitele ve vzdělávací firmě

"Je to pár měsíců, co jsem si koupil přívěsek Q-Link®. Tolik energie a pozitivní nálady jsem už dlouho nepocítil. Už dlouhodobě jsem býval ke konci dne vyčerpaný, padal jsem únavou. Od té doby, co nosím Q-Link®, nemám žádný problém. Tento produkt je úžasný. Má skepse, kterou jsem měl na začátku, byla zcela neoprávněná. Jsem natolik ohromen úžasným působením Q-Linku®, že jsem jej koupil celé rodině. Všichni jsme velice spokojeni a děkujeme."

Cameron Healey, publicista a podnikatel

"Ohledně Q-Linku® jsem byl zpočátku velmi skeptický, myslel jsem, že je to další z těch moderních výmyslů, na kterých chce někdo vydělat. Jak jsem se zmýlil. Q-Link® nosím již déle než rok a mohu říci, že vše, co výrobci tvrdí, je pravda. Jsem organizovanější, mám bystřejší a jasnou mysl, lépe spím, kvalitněji odpočívám, jsem pozitivní a mám stále energii. Rozhodně doporučuji všem."

Michelle Kwon, letuška, San Francisco, California

"Jako letuška jsem měla problémy s tzv. jet – lagem. To je pásmová nemoc, porucha narušení biorytmů organismu, vznikající po rychlém leteckém překonání několika časových pásem. Uvědomila jsem si to až po té, co jsem začala nosit přívěsek Q-Link®. Po skončení letu jsem se cítila naprosto svěží a pozitivní, což jsem před tím nikdy necítila. Vřele doporučuji všem, kdo často létají."

Joseph Amato, jachtař, 73 let

"Na své plachetnici trávím velké množství času, plachtění je má láska. Je mi 73 let a pár posledních let jsem užíval celou řadu léků. Pak jsem uslyšel o produktech Q-Link®. Zakoupil jsem si Q-Link® SRT-3TM a už po 12 hodinách nošení jsem pocítil úžasné výsledky. Q-Link® mi dal nový impuls do života, mám více energie, více síly, cítím se skvěle, přímo fantasticky, navíc jsem se zbavil všech léků. Díky, je to skvělé, že jsem našel takový zázrak."

Dr. Anil Simhadri, lékař, Cambridge, London

"Přívěsek Q-Link® jsem začal používat v roce 2003. V té době jsem se kvůli práci cítil velmi vyčerpaný. Měl jsem potíže se soustředěním, nedokázal jsem udržet pozornost na delší dobu. Rovněž jsem měl problémy se spaním. Po pár dnech nošení Q-Linku® se věci začaly měnit. Nejprve jsem pocítil, že se mi spí lépe a po probuzení a během dne jsem se cítil příjemně uvolněný. Rovněž jsem zaznamenal mnohem lepší pracovní nasazení a soustředění. Produkty Q-Link® používám již mnoho let a plně je doporučuji všem."

Anne D.

"Skutečně nepřeháním, když řeknu, že mi Q-Link® změnil život. Pracuji jako IT specialista, takže sedím u počítače minimálně 8 hodin denně. Když nejsem v práci, jsem na mobilu, v autě s technologií Bluetooth, v letadle, nebo doma, kde mám bezdrátové připojení k internetu atd. Moje energetická hladina byla nízká již mnoho let. Trpěla jsem hormonální nerovnováhou, únavou a vyčerpáním. Přestože jsem navštěvovala lékaře, používala doplňky stravy a bylinky, dostala jsem se do bodu, kdy už jsem se po jedné hodině odpoledne nedokázala soustředit na práci, padala jsem únavou. V té době jsem se začala sama sebe ptát, co vlastně se mnou je? Co mohu dělat? Můj lékař mi potvrdil, že by můj stav mohl souviset s citlivostí na EM záření. V souvislosti s tím jsem si vzpomněla, že jsem dříve nosila přívěsek Q-Link®, který mi pomáhal. Pak jsem jej přestala nosit, protože jsem v té době neměla žádné problémy. Přívěsek jsem už nemohla najít, tak jsem si koupila nový. Asi po týdnu se má situace dramaticky změnila. Nemohla jsem tomu uvěřit. Moje energie byla skvělá už po ránu a neopustila mne až do té doby, co jsem šla spát. Takový stav ve svém dospělém životě ani nepamatuji. Už žádné energetické propady v ranních hodinách a chuť na spánek během dne. To je úžasné. Jsem velmi spokojena. Děkuji za Q-Link®."

TOPlist